Size bir telefon kadar yakınız
0 216 545 44 34
0 555 147 19 03
Dil Seçin
tren

Diş Beyazlatma Ücretsiz Muayene

Diş Beyazlatma,Telsiz Estetik Diş Düzeltme,Şeffaf Plak Yamuk Diş Tedavisi,Diş Estetiği ve Gülüş Tasarımı

Sağlıklı dişlere sahip olmak ve gülme konusunda cesur olmak çok önemlidir. Eğer dişleriniz sararmış ve hatta kahverengi gibi koyu bir renge dönmüşse elbette bu büyük bir sorun olacaktır. Diş beyazlatma konusunda dört farklı seçenek karşımıza çıkmaktadır. Ev tipi beyazlatma, ofis tipi beyazlatma, tek diş beyazlatma ve kombine diş beyazlatma yöntemleri burada karşımıza çıkmaktadır. Zaten yakından baktığımızda bu maddeler konunun içeriği ile adeta insanlara doğru bilgi vermektedir.

Diş hekimliği hizmeti gelişiyor ve bu gelişmeler insanların daha güzel ve daha sağlıklı dişlere kavuşması için çok önemli fırsatlar ortaya koyuyor. Sararmış ve beyazlığını kaybetmiş dişlere karşı sağlıklı ve beyaz dişler için bu konuda uzmanlara ve onların başarılı yöntemlerine yönelmek önemlidir.

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Önce diş muayenesi yapılır ve hazırlanacak plakların ölçüsü alınır. Hazırlanan bu plakların içine belli miktarlarda beyazlatma jeli (%10–15‘lik hidrojen peroksit veya karbamid peroksid) uygulanır. Günde 4 ila 6 saat olmak üzere 15 gün süren uygulama ile başarılı bir tedavi süreci ortaya çıkar. Bu tip uygulamalar çok başarılı olmuş ve bu tedavi yöntemlerinden insanlar memnuniyet elde etmiştir.

Sağlıklı ve yan etkisi bulunmayan bu yöntemler, insanlara tavsiye edilen önemli bir süreç olarak karşımıza çıkmıştır. Başarılı bir Diş beyazlatma süreci ile birlikte bu konuda tam da beklenen sonuçları elde etmek mümkündür. Uzun süreli bir çözüm yöntemi olmakla beraber Diş beyazlatma konusunda yapılan çalışmalar uygun maliyet ile ihtiyaç duyanlara faydalı bir sonuç ortaya koymak durumundadır.

Diş Beyazlatma Bütün Dişlere Uygulanabilir

Özellikle hassas dişlere sahip olanların bu konuda merak içinde olduğunu biliyoruz. Diş beyazlatma için kullanılan malzemede hidrojen peroksit oranının düşük olması sebebiyle bu uygulamanın hassas dişlere uygulama yapılmasında herhangi bir sorun yoktur. İnsanların hayatı boyunca aldığı gıdaların yanı sıra çay kahve ve benzer içecek tüketimi dişlerin renginin değişmesine neden olmaktadır. Bu konuda alınan tedbirler ve gelişmiş tedavi yöntemleri sayesinde Diş beyazlatma işlemi başarıyla uygulanır ve insanların memnuniyeti bu şekilde sağlanır.