Size bir telefon kadar yakınız
0 216 545 44 34
0 555 147 19 03
Dil Seçin
tren

Diş Estetiği

Diş Estetiği

Diş sağlığı ve diş güzelliği konusunda her geçen gün daha farklı uygulamalar karşımıza çıkıyor. Özellikle diş hekimliği ve bu konuda verilen hizmetler konusunda çok önemli bir noktaya gelmiş durumdayız. Aralıklı dişler, koyulaşmış dişler ve çarpık dişler bir sorun olarak kabul edilmektedir.

Günümüzde yapılan mmm uygulaması ile artık insanların çok daha özgüvenli bir biçimde hayatına devam ettiğini görüyoruz. Gerek çoklu seans gerekse de tek seans uygulaması ile Diş estetiği yaptırmak ve bu tedavi yönteminin avantajlarından faydalanmak mümkündür. Bu tarz uygulamalar gittikçe daha yaygın hale gelirken, planlama ve işlem gerçekleştirme konusunda önemli bir teknolojinin sürekli gelişim içinde olduğunu görmek gerekir. Ağrısız ve sağlıklı tedavi yöntemleri ile güzel görünen ve sağlıklı olan dişlere sahip olmak her geçen gün daha da kolaylaşmış durumdadır. Yapılması gereken Diş estetiği ile daha hızlı bir biçimde pratik sonuç almak mümkün olacaktır.

Diş Estetiği Nasıl Yapılır?

Bu tip süreçlerde tetkik, muayene ve tedavi süreçlerinin düzenli bir şekilde yapılması çok önemlidir. Lamine diş kaplama ve seramik köprü gibi uygulamaların yanı sıra, ilk olarak ölçü alma konusunda gelişmiş yöntemlerden yardım alınır. Dijital kamera sayesinde hem ölçü almak hem de ideal ölçü normlarında çalışma yapmak mümkün olmaktadır. Bu sayede 3D olarak bilgisayara aktarılan bu çalışma sayesinde görüntüye uygun bir kaplama ve uygulama yöntemi elde edilmiş olur. Diş estetiği konusunda burada yaşanan gelişmeler, insanların bu hizmetlerden daha iyi bir şekilde faydalanmasına neden olmaktadır.

Diş Estetiği Kimlere Yapılır?

Dişlerinde yapısal bozukluk olan herkese Diş estetiği uygulaması yapılabilir. Bu uygulama sonucunda hem görüntü düzelir hem de dişlerin düzgün kullanımı konusunda uygulamanın faydaları net bir biçimde görülür. Diş görüntü bozukluğunun adeta tedavisi olan mmm sayesinde mutlu, sağlıklı ve güzel gülüşler elde etmek çok daha kolay olacaktır uzman dişçilerin burada ortaya koymuş olduğu hizmetler, hem pratiktir hem de insanlar adına son derece faydalı bir sonuç ortaya koymaktadır.