Size bir telefon kadar yakınız
0 216 545 44 34
0 555 147 19 03
Dil Seçin
tren

Tedavi Süreci

Dünyanın neresinde olursa olsun fark etmeksizin , siz değerli hastalarımız kliniğimize gelmeden tedavi planlamanızı yapıyor, tedavi hakkında bilgilendiriyoruz. Tedavi süresi, tedavi hakkında ayrıntılı bilgi veriyor olacağız. Tedavi ücretlerini de sonradan değişmeye mahal vermeyecek şekilde planlıyor ve siz hastalarımıza bildiriyoruz. Türkçe bilmemeniz bizim için hiç problem değil tercümanlarımız  bu konuda da sizlere yardımcı olacak. Nerede kalıp nereleri gezeceğim diye de düşünmeyin her şeyi planlıyor olacağız.

Süreç nasıl ilerliyor ? Öncelikle bilgi almak istediğiniz tedaviyi ve 2D (panaromik) diş filminizi whatsapp’tan  randevu talebi kısmından bize gönderiyorsunuz, Sonrasında uzman hekimlerimiz filminizi ve fotoğraflarınızı inceliyor, tedavi süreci ile ilgili size dönüş yapıyoruz. Geri dönüşte tedavi süresi,tedavinin nasıl olacağı,kalacağınız otel ,tedavinin ücreti hakkında detaylı olarak anlatılacaktır. Uygun gördüğünüz takdirde tarihi belirleyip tedavi süreci başlamış oluyor.

Havaalanında uçaktan indiğiniz anda sizi karşılıyor, size eşlik ediyoruz. Tecrübeli tercümanlarımızla, kalacağınız oteli ve gezeceğiniz yerleri sizin zevklerinize uygun olarak planlıyoruz. Tüm ayrıntıları size göre planlıyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve soru,öneri ve görüşleriniz için Whatsapp hattını ve iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Bize ulaşın aklınızda hiçbir soru kalmasın.